Kondomko.si spletna trgovina

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
shakespeare
Pripravnik
Prispevkov: 20
Pridružen: 16 Jan 2011, 22:20

Kondomko.si spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a shakespeare » 15 Jul 2015, 23:15

Pozdravljeni,
s kolegom sva postavila spletno trgovino, ki se ukvarja z prodajo kondomov na internetu. Zanima me kaj si mislite o spletni strani, kaj naj še izboljšava, spremeniva. Kateri marketinški prijemi najbolje delujejo pri oglaševanju spletnih trgovin?

Hvala za nasvete. :)
 

funnow
Vodja projektov
Prispevkov: 129
Pridružen: 13 Nov 2009, 16:25

Re: Kondomko.si spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a funnow » 16 Jul 2015, 23:02

Najbolje je, da, če še niste dali recenzijo na IM (internetmojster), da tam ocenijo zadevo in vam morda dajo še kak nasvet.

Marino88
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 21 Apr 2015, 11:42

Re: Kondomko.si spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a Marino88 » 02 Avg 2015, 17:22

Ni ravno najbolj optimirana spletna stran tudi že glede same enotnosti dizajna.
Izbira fonta je bila slaba, meni osebno je precej moteč spodnji banner, zadeva postane še bolj slaba ob uporabi manjšega zaslona. Pravtako odzivni dizajn povsem pozabljen pri tej izvedbi, na pametnem telefonu se vidi, da ni RWD-ja, osrednji tekst postane ogromozanski in vseskup preide v veliko popačenje. Prilagam sliko.
SLIKA

V glavnem deluje kot, da je bila zadeva narejena v 1 dnevu in nihče si ni ravno vzel dosti časa, da bi zadevo naredil privlačno in odzivni dizajn ali vsaj mobilna verzija povsem pozabljeno.

Jaz bi zagotovo prvo neki naredil glede samega dizajna potem se pa lotil mobilne verzije ali odzivnega dizajna.

Zagotovo je veliko mesta za izboljške.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov