DPD

Lmiha
Uradnik
Prispevkov: 95
Pridružen: 14 Okt 2015, 11:15

DPD

OdgovorNapisal/-a Lmiha » 26 Okt 2015, 09:27

Spoštovani,

eno vprašanje imam in sicer sklepamo pogodbo z DPD, do sedaj PS :) Pa me zanima če so nam ponudili ugodno varianto, in sicer imamo ceno 3,56€ do 2KG. Z vključenimi vsemi dodatki, gorivo, DDV vse. Torej končna cena 3,56€

Pravi da mi je dal max popust, vse kar je možno, da je to super cena...

Pošljemo pa 150 - 200 paketov mesečno, preko PS imamo kar nekaj popusta pa so dražji :) + stranka plača 1,05€
 

MaBiz
Uradnik
Prispevkov: 56
Pridružen: 07 Okt 2014, 13:53

Re: DPD

OdgovorNapisal/-a MaBiz » 26 Okt 2015, 11:34

Pozdravljeni,
sicer nisem zasledil v kolikor je to cena za pošiljko z odkupnino COD (plačilo po povzetju) in ostalim kar ste našteli (ddv itd.) je cena OK.

Če pravite, da so na pošti dražji potem je ponudba Dpd že v štartu boljša.
+ kakor ste rekli pošta zaračuna kupcu še dodatno 1,05€(kar strankam ni všeč) pri plačilu po povzetju za UPN, medtem ko tega pri DPD-ju ni in je cena napisana na paketu končna.
+ da verjetno veste da pošta za neprevzete pakete zaračuna povratno poštnino za pot nazaj k vam, medtem ko tega pri DPD ni.
+ da pri DPD stranka dobi sms pred dostavo(v kolikor ste vnesli podatek njene mobilne številke), ter tako pričakuje dostavo ali pa se dogovori za drugi termin. Poštar pa enostavno pusti listek in je to to (če stranka pride na pošto ali pa ne).
+ pri DPD vam nakazujejo odkupnine npr. 1 tedensko v enkratnem znesku za vse dostavljene pakete, na pošti nakazujejo znesek za vsak paket posebej.

Tako, da to je to okvirno. V kolikor vas še karkoli zanima pa sporočite.
lp,m.

Lmiha
Uradnik
Prispevkov: 95
Pridružen: 14 Okt 2015, 11:15

Re: DPD

OdgovorNapisal/-a Lmiha » 26 Okt 2015, 11:58

Ja našteti + vsi držijo je res :)

Poleg tega so returnine kar drage v primeru Pošta Slovenije.

Hvala za vse info. Me veseli da imamo korektno ceno :worship:


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov