fotografije za oglaševanje in spletno trgovino

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
tiffany88
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 03 Jan 2016, 10:06

fotografije za oglaševanje in spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a tiffany88 » 20 Feb 2016, 13:11

Lep pozdrav

Iščem odgovor že nekaj časa po forumih in stricu google pa ne najdem.

gre za to, da imam odlično ekipo ljudi, ki bi mi pomagala pri fotografijah in dobrem oz. Estetskem dizajnu spletne trgovine. V glavi imam sploh določen model, ki pa je prijateljica. Gre se za nekaj slik ki bi mi jih posnel nekdo ki se s tem ukvarja...pozirala bi oa ona... seveda bom financirala vse kar potrebujeta. Ker pa smo si blizu bi mi rada pomagala brez plačila, tako ker jima je hobi. Ali je to kaznjivo? Me lahko inšpektor preganja če nimam dokaza o plačilu modela in fotografa?? Gre za uslugo. Fotografije bi bile kot promocijski materjal in pa seveda tudi na strani...


lp

tiffany
 

rokc111
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 24 Maj 2015, 19:39

Re: fotografije za oglaševanje in spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a rokc111 » 23 Feb 2016, 22:40

Ne vem zakaj bi vas inšpektor sploh spraševal kje ste dobili fotografije. Motilo bi to nekoga, ki je fotografije posnel in uveljavljal avtorske pravice. Noben pa se ne bo zdaj med vsemi, ki obstajamo ukvarjal z vami kje ste dobili fotke.

Od kje vam sploh pravljice, da inšpektorje take stvari zanimajo. Ukvarjam se s spletno prodajo 6 let pa druga kot klasičnega pregleda in dveh prijav nisem imel. Nismo v filmih. Inšpektorje zanima samo zakon. Splošni pogoji in podobno, da je vse po pravilih.

tiffany88
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 03 Jan 2016, 10:06

Re: fotografije za oglaševanje in spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a tiffany88 » 24 Feb 2016, 09:20

Hvala lepa za odgovor :D nekako sem pač ziheraš oz. Rada preverim stvari...


lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov