Iskanje poslovnih priložnosti

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
xenon
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Avg 2017, 20:14

Iskanje poslovnih priložnosti

OdgovorNapisal/-a xenon » 28 Avg 2017, 20:26

Pozdravljeni,

iščem poslovne priložnosti, najbolje bi bilo kakšno posredništvo, prodaja kakšnih gotovih izdelkov, ali kaj podobnega. Predvsem me zanima tujina, kjer imam kar nekaj izkušenj.

Pripravljena sem se tudi pridružiti kakšnemu somišljeniku, ki bi rad ustvaril kakšen svoj posel in na tem gradil.

Vsaka ideja je dobrodošla. Za več info me prosim kontaktirajte.

LP
 

defri1976
Prispevkov: 3
Pridružen: 29 Sep 2017, 14:28

Re: Iskanje poslovnih priložnosti

OdgovorNapisal/-a defri1976 » 29 Sep 2017, 14:40

Pozdravljena,
Kot novinec na tej strani vas vabim, da me kontaktirate. S.p. imam dve leti in imam registriranih več dejavnosti, posredništvo ter izdelava kovanih izdelkov kot so svečniki, ograje, lestenci, ogledala, postelje in še kaj. V kolikor vam bom vsaj malce zanimiv me prosim čimprej kontaktirajte. Sem iz Štajerske, govorim angleško in nemško. LP

nejc7
Prispevkov: 1
Pridružen: 19 Maj 2017, 13:40

Re: Iskanje poslovnih priložnosti

OdgovorNapisal/-a nejc7 » 05 Okt 2017, 09:41

Pozdravljen.

Če te zanima delo v utečenem timu, ki ti je vedno na voljo in ti pomaga doseči tvoje osebne in finančne cilje me prosim kontaktiraj.

Trenutno se ukvarjamo z organizacijo trga v Sloveniji na balkanu in tudi širše po Evropi. Projekt je globalen in v Novembru planiramo tudi pričetek aktivnega dela v Združenih Državah, konkretno Miami - dom našega Gorana D. :)

Moj kontakt: Jernej 041 797 442

Lep pozdrav.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov