Iščem nasvet

Idealist
Prispevkov: 3
Pridružen: 06 Apr 2018, 11:15

Iščem nasvet

OdgovorNapisal/-a Idealist » 06 Apr 2018, 13:24

Pozdravljeni.. Po 4 letnem raziskovanja in seveda lastorocnega finančnega vlaganja, sem prišel od akcije do realizacije. Sem ponosen lastnik formule( posla), ki bo ponudil na Evropskem trgu izdelke priznanih in iskanih blagovnih znamk po najugodnejših cenah po vzoru Ioffer spletne strani( z tem, da sam ponujam dejansko originalne blagovne znamke), ki jih kupujem direktno od proizvajalcev( kot višek proizvodnje) carinjene zalogo in logistiko v Evropiski Uniji. Problem in zakaj sem se sedaj obrnil na vas in vaših nasvetov je... 1 če grem na banko z poslovnim načrtom in zastavim svoje premoženje( nepremičnino) mi kredita ne bodo odobrili zagotovo pa lahko pride poslovni načrt nekomu z vezam in poznastvom v" napačne" roke. Tudi z investitorjim tako imenovanim angelim sem bil v stiku tudi tukaj je bil interes iz njihove strani a vendar( je bilo na sestanku vse preveč lepo in iz izkušenj vem, da na dolgi ali kratek rok pač to ne prinese ničesar dobrega) tudi družina mi je pomagal kolikor mi je lahko. Skratka sedaj bi bil vesel kakršenkoli ideje mladih podjetnikov v kolikor bi morda vedeli kam se lahko obrnem, da v celoti in dokončno realiziram idejo in se prične pisati nova uspešna zgodba v poslovnem svetu. Hvala in lp
 

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Iščem nasvet

OdgovorNapisal/-a novinec » 08 Apr 2018, 08:29

Ne razumem zakaj skrivat podatke če si že lastnik posla ?
Če je načrt skrivnost potem greš na banko ali drugam brez njega. Rečeš da rabiš za obratna sredstva ali kaj podobnega...
Še boljše pa da zacneš počasi, raje z manjšimi količinami. Hitro prodaš in spet v nabaviš, da se začne obračati


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov