Pošiljanje izdelkov po povzetju na Hrvaško

FranzP
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Avg 2019, 22:52

Pošiljanje izdelkov po povzetju na Hrvaško

OdgovorNapisal/-a FranzP » 14 Avg 2019, 23:03

Pozdravljeni, ker sem nov v tem poslu prosim za pomoč, kako in na kakšen način ugodno pošiljati svoje izdelke na Hrvaško težina do 0.5 kg, imam spletno trgovino v Sloveniji, podjetje je v Sloveniji, slovenski bančni račun. Za hrvaški trg imamo svojo prevedeno trgovino, ki se oglašuje na FB. Kupci imajo možnost izdelke naročiti po povzetju. Ker pošta Slovenije ne omogoča pošiljanje izdelkov po povzetju na Hrvaško iščem druge poti da pride izdelek po povzetju do kupca na hrvaškem. Iščem najbolj cenovno rešitev, DPD mi je poslal ponudbo za cca 18 eur poštnine po pošiljki, kar je skoraj toliko kot moj izdelek. Za vse predloge in nasvete bom hvaležen. In se vam zahvaljujem.
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pošiljanje izdelkov po povzetju na Hrvaško

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 14 Avg 2019, 23:23

Ena izmed večjih slovenskih spletnih trgovin je, dokler so vse pošiljali iz Slovenije, pošiljala tako, da so bili blizu meje in sami peljali na Hrvaško / Madžarsko pošto. Za ta namen so celo preselili skladišče v Prekmurje :) Če vam slučajno to pride v poštev...

Lmiha
Uradnik
Prispevkov: 95
Pridružen: 14 Okt 2015, 11:15

Re: Pošiljanje izdelkov po povzetju na Hrvaško

OdgovorNapisal/-a Lmiha » 15 Avg 2019, 13:37

Kako pošta Slovenije ne omogoča pošiljanja z odkupom na Hrvaško :)? Če mi že 2 leti uspešno z njimi sodelujemo ravno na Hrvaško. Čisto lepo delajo z odkupom :)
GLS ne. DPD ne. Pošta pa :)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov