Zaprtje popoldanskega sp

Davki, prispevki, obdavčitev, pavšalni prispevki, DDV, dohodnina, davek od dohodkov pravnih oseb.
Dinofromtheblue
Prispevkov: 3
Pridružen: 18 Jul 2019, 15:32

Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a Dinofromtheblue » 19 Sep 2019, 13:02

Zdravo,

S 1.10. zapiram svoj popoldanski sp in imam nekaj vprašanj v zvezi s tem.

Obvestilo o zaprtju sem že poslal na AJPES, sedaj pa moram oddati še prijavo za izbris, tudi na AJPESU. Zanima me kako je z davčnim poročilom, ki ga moram poslati na FURS? si sprintam obrazec in ga izpolnim ali kako? Preko e-Davki piše ''uvozi dokument'' ne vem pa kateri dokument naj bi to bil - skenirana izpolnjena prijava mogoče?

Hvala za odgovor :)

LP, Dino
 

TajnikB
Uradnik
Prispevkov: 88
Pridružen: 18 Dec 2017, 15:26

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a TajnikB » 26 Sep 2019, 11:07

Poročilo se odda tako kot letne bilance. Vse elektronsko z digitalnim potrdilom.

Bojana88
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jan 2018, 20:11

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a Bojana88 » 06 Dec 2019, 16:16

Dinofromtheblue napisal/-a:Zdravo,

S 1.10. zapiram svoj popoldanski sp in imam nekaj vprašanj v zvezi s tem.

Obvestilo o zaprtju sem že poslal na AJPES, sedaj pa moram oddati še prijavo za izbris, tudi na AJPESU. Zanima me kako je z davčnim poročilom, ki ga moram poslati na FURS? si sprintam obrazec in ga izpolnim ali kako? Preko e-Davki piše ''uvozi dokument'' ne vem pa kateri dokument naj bi to bil - skenirana izpolnjena prijava mogoče?

Hvala za odgovor :)

LP, Dino


Mene pa zanima, kdaj se dejansko ko zapreš podjetje oz. s.p. izbriše ime tvojega podjetja iz vseh baz in ne piše več, da je tvoj subjekt izbrisan. Kako je s tem in kako je z blokado stavnice bet at home pri fursu? Ali to vedno ostane v bazah ali se kdaj izbriše oz. kaj je potrebno storiti, da se izbriše?
Zadnjič spremenil Bojana88, dne 09 Dec 2019, 16:09, skupaj popravljeno 1 krat.

Bojana88
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jan 2018, 20:11

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a Bojana88 » 06 Dec 2019, 16:18

Bojana88 napisal/-a:
Dinofromtheblue napisal/-a:Zdravo,

S 1.10. zapiram svoj popoldanski sp in imam nekaj vprašanj v zvezi s tem.

Obvestilo o zaprtju sem že poslal na AJPES, sedaj pa moram oddati še prijavo za izbris, tudi na AJPESU. Zanima me kako je z davčnim poročilom, ki ga moram poslati na FURS? si sprintam obrazec in ga izpolnim ali kako? Preko e-Davki piše ''uvozi dokument'' ne vem pa kateri dokument naj bi to bil - skenirana izpolnjena prijava mogoče?

Hvala za odgovor :)

LP, Dino


Mene pa zanima, kdaj se dejansko ko zapreš podjetje oz. s.p. izbriše ime tvojega podjetja iz vseh baz in ne piše več, da je tvoj subjekt izbrisan. Kako je s tem? Ali to vedno ostane v bazah ali se kdaj izbriše oz. kaj je potrebno storiti, da se izbriše?

kumbro
Uradnik
Prispevkov: 52
Pridružen: 03 Nov 2017, 23:41

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a kumbro » 06 Dec 2019, 18:29

Se ne izbriše nikoli.
 

Bojana88
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jan 2018, 20:11

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a Bojana88 » 09 Dec 2019, 16:04

kumbro napisal/-a:Se ne izbriše nikoli.


mogoče veš zakaj ne?

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a novinec » 10 Dec 2019, 09:12

Ker se te baze ne brišejo. Ostajajo arhivirane za zmeraj

blackone
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 27 Mar 2023, 20:36

Re: Zaprtje popoldanskega sp

OdgovorNapisal/-a blackone » 27 Mar 2023, 20:48

Bojana88 napisal/-a:
Bojana88 napisal/-a:
Dinofromtheblue napisal/-a:Zdravo,

S 1.10. zapiram svoj https://www.stavidoma.com/ in imam nekaj vprašanj v zvezi s tem.

Obvestilo o zaprtju sem že poslal na AJPES, sedaj pa moram oddati še prijavo za izbris, tudi na AJPESU. Zanima me kako je z davčnim poročilom, ki ga moram poslati na FURS? si sprintam obrazec in ga izpolnim ali kako? Preko e-Davki piše ''uvozi dokument'' ne vem pa kateri dokument naj bi to bil - skenirana izpolnjena prijava mogoče?

Hvala za odgovor :)

LP, Dino


Mene pa zanima, kdaj se dejansko ko zapreš podjetje oz. s.p. izbriše ime tvojega podjetja iz vseh baz in ne piše več, da je tvoj subjekt izbrisan. Kako je s tem? Ali to vedno ostane v bazah ali se kdaj izbriše oz. kaj je potrebno storiti, da se izbriše?


Zanima me če zaprem popoldanski SP, ali lahko takoj drug dan ponovno odprem pop. SP oziroma ali je kaj časovno omejeno?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov