spletna prodaja, da ali ne?

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
do.br
Prispevkov: 2
Pridružen: 25 Feb 2018, 23:53

spletna prodaja, da ali ne?

OdgovorNapisal/-a do.br » 24 Okt 2019, 14:53

Živjo :cool:

Zanima me ali se pri nas splača imeti spletno poslovanje na način dropshipinga? Gre se za to, da podjetje že obstaja (nebi bilo teh stroškov) in bi bila spletna prodaja samo kot dodatna dejavnost.

Zanima me še "primer dobre prakse", če ima mogoče kdo kakšen link do spletne trgovine, ki deluje na način dropshipinga?
Razlog za to pa je, da smo v spletnem poslovanju novi in bi zato začeli s dropshipingo na nek način predigra, kasneje pa bi šli na lastno zalogo.


Mnenja?


Hvala! :hug:
 

Bojana88
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jan 2018, 20:11

Re: spletna prodaja, da ali ne?

OdgovorNapisal/-a Bojana88 » 09 Dec 2019, 15:50

Po moji oceni ne,,,prej ali slej rabiš zalogo...

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: spletna prodaja, da ali ne?

OdgovorNapisal/-a darkside » 11 Dec 2019, 14:39

Dropshipping s kitajske? To sem želel tudi sam, ampak ker roba hodi približno en mesec, stranke pa želijo prejeti v roku največ treh dneh sem to opustil.

matejchek22
Prispevkov: 4
Pridružen: 25 Jan 2020, 09:18

Re: spletna prodaja, da ali ne?

OdgovorNapisal/-a matejchek22 » 25 Jan 2020, 09:46

kitajci bodo začeli odpirati skladišča v evropi potem bo to mogoče

tudi že sedaj so različna večja podjetja v evropi ki imajo velik lager in ponujajo dropshipping samo nevem koliko se to izplača na en komad potrebno je imeti že malo večjo verigo strank da v škatlo vstavijo več komadov artiklov in potem poštnina ni več draga torej da vzemaš vsaj 2-x tedensko ali vsaj 1x tedensko


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov