Iščem investitorje za sodelovanje

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
firebird007
Prispevkov: 4
Pridružen: 05 Feb 2020, 23:34

Iščem investitorje za sodelovanje

OdgovorNapisal/-a firebird007 » 22 Mar 2020, 20:08

Zdravo,

iščem potencialne investitorje, ki bi si želeli del svojega kapitala vložiti v perspektivne posle.

Govorim v smeri dejanskih poslov, ne o različnih investicijah na finančnih trgih (nimam nič proti, kdor si s tem služi kruh, vsa čast).

Sam imam izkušnje z vodenjem več podjetij, trenutno imam dve podjetji, v preteklosti še enega, in pa nekaj dodatnih poslov.

Kaj lahko prinesem k mizi?

Sam bi vodil posel v celoti. Od organizacije in razporeditve, virov ljudi, do marketinga in prodaje, računovodstva in financ (ok, to seveda prepuscam svoji racunovodkinji, le cevlje sodi naj kopitar...) in vse ostalo potrebno da posel zaživi in uspe.

Moje kvalitete in izkušnje:
- postavljanje posla in podjetij "iz nule"
- organizacija dela in upravljanje s kadri (in house in na daljavo - celo v drugih drzavah)
- marketing/digitalni marketing (področje mojega trenutnega delovanja)
- prodaja (če mi kaj res leži in sem v tem res dober, je to prodaja in grajenje poslovnih odnosov in mrež)
- usmerjenost k realizaciji ciljev, ne glede na potencialne ovire na poti (vedno se najdejo rešitve)

V kakšen posel bi se vložilo?

Stvar debate in dogovorov. Sam se nagibam k prevzemu že utečenih ali delno utečenih poslov. Teh se kar nekaj prodaja, nekateri dejansko iz legit razlogov, ne samo zato ker ne bi "laufali". Vem kaj pomeni postavljati nekaj povsem iz temeljev, in na podlagi izkušenj se bolj nagibam k tem, da se nekaj prevzame, kar že solidno deluje, in ima velik potencial, ter se postavi na še višjo raven.

Nekaj takšnih priložnosti bo nastalo tudi po trenutni pandemiji, v to sem prepričan. Ne želim izkoriscati nikogarsnje nesrece, kar se trenutno dogaja je naravnost tragicno in mnogi bodo lahko ostali brez svojega trdo prigaranega kruha. Ampak navedeno je po mojem mnenju pač dejstvo, in se bo marsikaj novega dalo na trg, pojavile številne nove priložnosti...

Odprt sem tudi za drugačne ideje.

Torej, če povzamem, iščem strateškega partnerja/partnerico za dolgoročno, korektno sodelovanje. Nekoga, ki ima nekaj "viška" kapitala, ki bi ga želel nekam vložiti, sam pa se ne želi direktno involvirati v vsakodnevni posel, bodisi ker nima časa, bodisi ker mu pač ni do tega.

Če se kdo prepozna in išče kaj podobnega, sem nekaj klikov stran za pogovor (ZS), ali investicije123@gmail.com

Lep pozdrav!
Damjan
 

Tomazz
Prispevkov: 3
Pridružen: 25 Sep 2018, 16:28

Re: Iščem investitorje za sodelovanje

OdgovorNapisal/-a Tomazz » 04 Maj 2020, 15:38

viewtopic.php?f=38&t=10986

Zadeva je ponovno zelo aktualna.

Lp, Tomaž


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov