Partner za vodenje spletne trgovine

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
jaz111
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 18 Jan 2014, 22:47

Partner za vodenje spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a jaz111 » 20 Jul 2020, 22:57

Pozdravljeni,

iščem partnerja za vodenje spletne trgovine. Jaz lahko poskrbim za izdelavo same trgovine, digitalni marketing, SEO optimizacijo, ipd. Iščem pa nekoga, ki bi nato to trgovino tudi vodil, saj sam za to nimam časa in se primarno ukvarjam z marketingom. Poleg vodenja pa bi pomagal pri urejanju trgovine, pisanju besedil in pomoč pri SEO optimizaciji. Glede načina sodelovanja in deleže sem odprt za pogajanja. :)

Pričakoval bi tudi kakšno idejo za spletno trgovino. Sam sicer imam kar nekaj idej, še posebej glede na izkušnje, kaj se najbolj prodaja. Bi pa pričakoval od partnerja tudi kakšno idejo in tudi kasneje predloge za izboljšave.

Predvsem iščem zanesljivega in delovnega partnerja, ki mu ni samo do hitrega zaslužka, saj je pri spletnih trgovinah prvo leto zelo veliko dela in malo zaslužka. Kasneje se to sicer spremeni, samo je treba zdržat tisto prvo leto. :)

Več info na ZS.
 

pro4life
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 26 Jul 2016, 02:15

Re: Partner za vodenje spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a pro4life » 22 Jul 2020, 12:01

Kandidiram, ha :)

zalokar
Pripravnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 22 Dec 2010, 10:35

Re: Partner za vodenje spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a zalokar » 07 Avg 2020, 12:09

Zdravo, sam iščem nekoga, ki bi prevzel dodelavo spletne strani in vodenje socialnih omrezij email marketinga, seo ipd. Imamo tiskalnisko opremo za tisk tekstila in sublimacijo. Naš oglas je v rubriki Spletne strani (objaljen danes). Če misliš da lahko najdema skupno pot, prosim javi na ZS.

chrissss
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 01 Feb 2016, 14:27

Re: Partner za vodenje spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a chrissss » 07 Avg 2020, 14:05

Zivjo. Jaz se zanimam za vodenje spletne trgovine, saj sem to delo ze opravljal. Omenili ste tudi, da iscete nekoga, ki mu ni do hitrega zasluzka. To tudi meni ustreza, ker sem financno priskrbljen in bi rad rastil s podjetjem.
Z veseljem se dobim z vami na kavi, da se dogovorimo glede podrobnosti in potencialno zacnemo sodelovati. Dosegljiv sem na telefonsko stevilko 031726046.
Lp

UrsaK
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 26 Avg 2020, 22:01

Re: Partner za vodenje spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a UrsaK » 26 Avg 2020, 22:09

Pozdravljen,
Imaš ZS.

Lp,
Urša
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov